ręcznie zdobiona porcelana

Porcelana Goebel to najlepszy pomysł na ślubny prezent – jest elegancka i praktyczna

Otrzymując zaproszenie na ślub, trzeba zastanowić się nad zakupem prezentu. Musi być elegancki i praktyczny. Decyzja nie jest łatwa, bo Młoda Para otrzyma wiele podarków. Zawsze przydatna jest ładna porcelana Goebel, bo nowożeńcy będą mogli z niej korzystać. Wygląda wyjątkowo, więc z pewnością się spodoba.

Elegancka porcelana zawsze jest mile widziana przez nowożeńców. Zaczynają się urządzać, więc taki prezent jest jak najbardziej pożądany. Oczywiście, nie chodzi o zwykły zestaw obiadowy, ale o coś wyjątkowego, co stanie się również pamiątką tego wydarzenia. Musi być wysokiej klasy, nieszablonowa i oryginalna. Z pewnością porcelana Goebel oferowana przez Salon Porcelany Beata Górka przypadnie do gustu Młodej Parze, bo jest elegancka i praktyczna. Do wyboru jest wiele produktów, więc pozostaje tylko podjęcie decyzji, z czego nowożeńcy byliby najbardziej zadowoleni. Do wyboru są serwisy kawowe, patery, wazony, zegary i wiele innych wyrobów certyfikowanych, nasyconych kolorami, z przepięknym wzornictwem.

Porcelana Goebel urzeka wyjątkowością

Porcelana Goebel liczy sobie ponad 150 lat i do dziś jest ceniona za wyjątkową jakość. Przedmioty zachwycają swoim wyglądem. Marka produkuje najwyższej jakości wyroby, wykorzystując różnorodne wzornictwo. Porcelana urzeka również swoją oryginalnością, dzięki współpracy z wybitnymi artystami. Zdobiona jest reprodukcjami znakomitych malarzy, m.in.: Vincent van Gogh, Gustav Klimt, Claude’ Monet, Alfons Mucha, Salvador Dali. Wyroby są ręcznie zdobione, dzięki czemu wzbudzają zachwyt klientów. Służą jako eksponaty, ale też ozdoby domów i mieszkań. Można je wykorzystywać na co dzień, jak np. filiżanki, z których picie kawy czy herbaty jest ogromną przyjemnością. Firma Goebel łączy tradycję z nowoczesnością, przez co jej produkty cieszą się popularnością na całym świecie. Producent zawsze stawiał na kunszt i estetykę.