Kontakt i dojazd

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Porcelany we Wrocławiu! Oferujmy bogaty wybór markowej porcelany, szkła, sztućców, a także luksusowych garnków ceramicznych, patelni i akcesoriów kuchennych najwyższej jakości. Ekskluzywna porcelana Rosenthal i Goebel spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, z pewnością oczarują też Państwa figury porcelanowe Lladro oraz inne nasze propozycje.

Salon Porcelany Beata Górka

 • Adres

  ul. Kościuszki 13
  50-037 Wrocław

 • Telefon

  tel./fax 71/344 78 01
  kom. 515 277 342

 • Mail

  biuro@salonporcelany.pl

 • Godziny otwarcia

  pn-pt 10-18
  sobota 10:30-14:30

Dojazd

Nasza Salon Porcelany mieści się we Wrocławiu na rogu ulic Kościuszki i Bałuckiego, około 100 metrów od Pl. Kościuszki w kierunku Pl. Legionów.

Realizując obowiązek informacyjny zgodnie z art.13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy iż Administratorem Państwa danych jest firma BEATA GÓRKA Z SIEDZIBĄ: 54-144 WROCŁAW UL. DWORSKA 12 NIP 894-189-53-93. Dane zbieramy w celu wysyłania informacji o naszych ofertach, wydarzeniach w Salonie Porcelany, promocjach, do prawidłowej realizacji umowy kupna-sprzedaży jak również prowadzenia procesu reklamacyjnego. Informuję iż wgląd do Państwa danych mogą mieć jedynie: pracownicy Salonu Porcelany, biuro księgowe, operatorzy pocztowi, firmy kurierskie, dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT, organy uprawnione do otrzymania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Nie przekazujemy Państwa danych innym odbiorcom oraz nie dokonujemy żadnych analiz Państwa preferencji czy profilowania. Podstawą naszego działania jest dobrowolna zgoda. Państwa dane będą przetwarzane przez okres 5 lat. Zgoda ta może być wycofana w dowolnym momencie. Prosimy pamiętać, że cofnięcie zgody odnosi skutek od momentu tego zdarzenia. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych mają Państwo prawo dostępu do ich treści, prawo do ich poprawiania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do wycofania zgody, prawo do zapomnienia, żądanie usunięcia oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego. W sprawach związanych z Państwa danymi można kontaktować się z nami poprzez adres e-mail: biuro@salonporcelany.pl lub osobiście w Salonie Porcelany ul. Kościuszki 13 50-037 Wrocław.

Skontaktuj się z nami

5 + 3 = ?