Dekoracje świąteczne – Wrocław

Święta to czas, który spędzamy z najbliższymi naszemu sercu. Jako dopełnienie świątecznego nastroju firma Goebel co roku proponuje swoim klientom nowe dekoracje świąteczne i kolekcje: aniołków, świeczników, lampionów, które są idealną propozycją prezentu tych, których kochamy. Są to kreacje stworzone przez znakomitych artystów, wykonane z najwyższej jakości porcelany i szkła oraz opatrzone certyfikatem autentyczności. W Salonie Porcelany znajdą Państwo kolekcje następujących marek:


Dekoracje świąteczne Villeroy & Boch

Firma Villeroy & Boch jak każdego roku proponuje bogate kolekcje zarówno drobnych elementów dekoracyjnych, jak również piękną i elegancką porcelanę użytkową: filiżanki, kubki, talerze, patery… które stworzą niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia w Państwa domu.

Porcelanowe dekoracje świąteczne we Wrocławiu

Przygotowaliśmy szeroką ofertę porcelanowych dekoracji świątecznych dostępnych we Wrocławiu, w naszym sklepie stacjonarnym, oraz online. Te wykonane z wysokiej jakości materiału ozdoby udekorują każde wnętrze. Doskonale prezentują się w domowych salonach, sypialniach i kuchniach, ale też w eleganckich biurach, gabinetach i kancelariach. Dodają wnętrzom elegancji, a zdobione zastawy pomogą zadbać o świąteczny klimat.

Porcelanowe dekoracje świąteczne są wykonane z trwałego materiału. Odpowiednio przechowywane i użytkowane przetrwają nawet kilka dekad. Podobnie jak komplet sztućców stanowi doskonały prezent ślubny, jubileuszowy lub na tzw. „parapetówkę”. W naszym sklepie dostępnych jest wiele dekoracji świątecznych, zarówno tych, które można powiesić na choince, jak i te, które ozdabiają meble, stoły.

Piękne figurki przeróżnych postaci można zamówić w naszym sklepie online. Duże, bogato zdobione patery znajdą zastosowanie podczas rodzinnych spotkań. Dzięki dużej różnorodności mogą Państwo przebierać w bogactwie zdobień. Gwarantujemy, że ozdoby świąteczne są oryginalne – pochodzą od znanych producentów.


Dekoracje świąteczne Jette Frölich


Dekoracje świąteczne ALESSI


Dekoracje świąteczne