Jette – dekoracje świąteczne

Pochodząca z Danii Jette Frölich już od kilkudziesięciu lat zajmuje się projektowaniem ozdób bożonarodzeniowych. Jej niepowtarzalne dekoracje świąteczne wyróżniają się czarującym, romantycznym wyglądem. Artykuły tworzone przez Jette znaleźć dziś można w wielu europejskich domach. Artystka nie tylko kreuje własne wzory i autorskie kolekcje. Współpracuje też z takimi renomowanymi markami, jak Royal Copenhagen, Georg Jensen, Holmegaard czy Rosendahl.
Projekty Jettte są kwintesencją skandynawskiej elegancji. Stworzone przez nią dekoracje świąteczne trafiają już nie tylko do Europy, ale też do odległych miejsc, takich jak Japonia. Z roku na rok kolejni klienci zachwycają się jej stylowymi świecznikami migającymi urokliwym światłem, nastrojowymi świecami, ulotnymi wróżkami czy delikatnymi kubkami z doskonałej markowej porcelany. Stworzony przez nią świat niebanalnych dekoracji wprowadza wyjątkową, magiczną atmosferę do codziennej egzystencji.

Projektantka czerpie inspiracje ze swoich związków z naturą oraz wspomnień szczęśliwego dzieciństwa. Każdy najmniejszy szczegół swoich produktów Jette wykonuje własnoręcznie, wkładając w swoją pracę maksimum kreatywność i zaangażowania. Wybierając jej dekoracje świąteczne spośród oferty naszego salonu z markową porcelaną we Wrocławiu, zyskujecie Państwo gwarancję ich oryginalności i perfekcyjnego wykończenia.

Duży wpływ na twórczość Jettte miały długa podróż do Persji i zachwyt, jaki wzbudziły w niej minarety oraz ornamentyka irańska. Po powrocie udało jej się przelać nowe pomysły na papier. Kiedy okazało się, że projekty cieszą się dużym zainteresowaniem, postanowiła wykorzystać swój talent i zająć się profesjonalnym tworzeniem dekoracji.
Jej dekoracje świąteczne i inne pomysły wyróżniają się odważnym, ale też subtelnym łączeniem różnych form i materiałów – papieru, metalu i szkła. Skandynawskie inspiracje Jette znajdują odzwierciedlenie w wybieranych przez nią kolorach, takich jak biel, matowe srebro, szarawy błękit czy zieleń.

To prawdziwie unikatowa sztuka!