Porcelana Rosenthal już od ponad 140 lat należy do najbardziej luksusowych i solidnych wyrobów ceramicznych. Są to elementy, które docenią miłośnicy klasycznych, minimalistycznych ozdób utrzymanych w odcieniu nieskazitelnej bieli. Za wizytówkę kolekcji uznaje się słynny serwis Biała Maria, który pierwotnie został zaprojektowany dla żony założyciela firmy, a także nazwany jej imieniem. Ta ponadczasowa zastawa stanowi ozdobę każdego stołu.

W późniejszych latach serwis Biała Maria otrzymał nową odsłonę. Dzisiaj dostępne są wersje zdobione talerzy, filiżanek oraz pater. Taki komplet szczególnie pasuje na wielkanocny stół, ponieważ dekoracje zaprojektowane przez szwajcarską artystkę Regula Stüdli to eleganckie i delikatne kwiaty róż, granatów oraz stokrotek. Kompozycje kwiatów na każdym elemencie są inne, a barwa i ułożenie roślin dają złudzenie rzeczywistości. Całość jest utrzymana w pastelowych odcieniach różu, zieleni i żółci.

Klasyczny serwis Sanssouci Elfenbein Gold

Na szczególną uwagę zasługuje klasyczny serwis Sanssouci Elfenbein Gold. Jest to jedyny komplet firmy Rosenthal utrzymany w tonacji kości słoniowej. Warto dodać, że reliefy na poszczególnych częściach zastawy to kopia sztukaterii z zamku Sanssouci w Poczdamie. Jak przystało na nawiązania do stylu rokoko, brzegi serwisu zostały wykończone eleganckimi złoceniami, które tworzą harmonijną całość z ciepłą barwą i nadają poszczególnym elementom lekkości.

Również w tej kolekcji znajdziecie Państwo wersję dekorowaną motywem klasycznej róży – Sanssouci Ramona.

Drugą wersję zastawy również zaprojektowała Regula Stüdli. Tak powstał komplet o nazwie Tajemniczy Ogród. Artystka jest miłośniczką kwiatów, a swoją fascynację florystycznymi motywami przeniosła na porcelanę firmy Rosenthal. Całość została wykończona piękną dziką roślinnością, przy czym na każdej części można podziwiać inną kompozycję. Prosta i nowoczesna forma naczyń oraz bujne motywy kwiatowe tworzą niepowtarzalne połączenie. Delikatna, niemalże transparentna porcelana, przywodzi na myśl subtelne serwisy z królewskich stołów w epoce bogatego baroku i rokoko.

Anioły Rosenthal – Wrocław

Firma Rosenthal już na początku swojej działalności tworzyła piękne figurki aniołów, które zanoszą myśli i modlitwy i do nieba. Dzisiaj każdy z nas może wybrać swoją ulubioną figurkę, a nawet stworzyć niepowtarzalną kolekcję. W naszym sklepie zjadą Państwo anioły w pięknej, nieskazitelnie białej barwie. Mogą one stanowić prezent urodzinowy czy podarek z okazji chrztu. Anioły Rosenthal są dostępne w trzech wielkościach: mała figurka – około 6,5 cm, średnia – około 10,5 cm i duża – około 14,5 cm.

O stylowych aniołach Rosenthal wie niemal każdy miłośnik porcelanowych akcesoriów. Wykonane są z wysokiej jakości porcelany, która przetrwa wiele lat eksploatacji. Właściwie przechowywane figurki nie tracą koloru i swoich walorów estetycznych. Wyróżnia je dbałość o każdy detal i wyrazistość formy. Anioły Rosenthal występują w różnych wariantach. Część z nich składa ręce do modlitwy, inne grają na lirze, a jeszcze inne przesyłają całusy. Są bardzo dobrym pomysłem na prezent, szczególnie bożonarodzeniowy, urodzinowy lub z okazji wprowadzenia do nowego domu. To całoroczne ozdoby, które wpasują się we wnętrza salonów, sypialni i biur.

W naszym sklepie we Wrocławiu mogą Państwo kupić anioły Rosenthal o różnej wielkości. Prowadzimy sprzedaż internetową, dzięki czemu możemy docierać do klientów z całej Polski. Od wielu lat sprzedajemy porcelanowe produkty tej marki i wiemy, że cieszą się bardzo dużą popularnością. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i najwyższe standardy obsługi. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat oferowanych aniołów Rosenthal, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. O najwyższej jakości usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasz sklep znajomym. Dbamy o to, żeby każda przesyłka była bezpiecznie zapakowana i dokładnie sprawdzona przed przekazaniem firmie kurierskiej. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych i firm.