Porcelana służy nie tylko do wyrobu naczyń czy eleganckich filiżanek. Równie ważną rolę odgrywa w produkcji dekoracji świątecznych, które pozwolą wprowadzić magię Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkiej Nocy do każdego pomieszczenia. W naszym sklepie dostępne są kolekcje świąteczne proponowane przez cenioną firmę Goebel. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają jeszcze XIX wieku. Wyroby marki zdobiły stoły w wielu domach już ponad 100 lat temu. Także dzisiaj mają Państwo szansę udekorować swój salon czy pokój dziecięcy misternie wykonanymi ozdobami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami firmy Goebel.

Kolekcja bożonarodzeniowa

W naszym Salonie Porcelany dostępna jest przepiękna kolekcja bożonarodzeniowa. W ofercie znajdują się porcelanowe figurki Świętej Rodziny, które pozwolą na stworzenie domowej szopki. Oprócz tego polecamy bogaty wybór ozdób w kształcie aniołków. Dysponujemy także dekoracjami posiadającymi specjalne zawieszki, dzięki którym figurki można powiesić na choince. Żadne Boże Narodzenie nie odbędzie się bez Świętego Mikołaja, chociażby tego wykonanego z pięknego szkła. Na szczególną uwagę zasługują malowane osłonki na świeczki, które pozwolą wprowadzić do domu przytulną atmosferę pełną spokoju i radości.

Kolekcja wielkanocna

Nie tylko bożonarodzeniowy stół wymaga specjalnej oprawy. Przygotowaliśmy specjalną ofertę wielkanocnych ozdób firmy Goebel. Marka ta co roku wypuszcza na rynek nowe modele świątecznych zajączków, baranków czy kurczaczków. Wszystkie figurki zachowane są w delikatnych, pastelowych barwach, które przywodzą na myśl rodzące się z zimowego letargu życie. Drobiazgi te wprowadzają do wnętrza świeżość i radość wiosny.

Wszystkie oferowane przez nasz sklep wyroby to produkty wykonane z porcelany najwyższej klasy, pomalowane bezpiecznymi farbami o przepięknych barwach. Stanowią nie tylko idealną formę udekorowania domu, lecz także sprawdzą się jako prezent dla bliskich osób.

Wielkanoc