Odiso

Istniejąca od 1924 roku firma Odiso słynie z produkcji doskonałej jakości sztućców. Na początku jej siedziba znajdowała się w mieście Solingen, a w 1991 roku została przeniesiona do Wrocławia.

Od początku działalności firma stawia sobie za cel produkcję asortymentu najwyższej jakości. Dowodem osiągnięcia tego celu są produkowane do dziś doskonałe noże i sztućce tej marki. Producent z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością, sięgając przy tym po zaawansowane technologie – dzięki temu powstają wyroby trwałe i piękne. Odiso korzysta wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dba również o atrakcyjny wygląd i niebanalne wzory swoich produktów. Sztućce tej marki są godne najlepszych i najwykwintniejszych stołów. Doskonale uzupełniają też markową porcelanę z naszej oferty.

Nienaganna jakość oferowanych sztućców jest uzyskiwana dzięki zastosowaniu stali, chromowo-niklowej 18/10. Zapewnia ona efekt doskonałego wypolerowania oraz sprawia, że noże, widelce i łyżki wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Sztućce Odiso można bez ryzyka myć w zmywarce, a do tego spełniają wszelkie wymogi PZH.

Na Państwa życzenie możemy wygrawerować zakupione sztućce!