W bogatej ofercie Salonu Porcelany znajdą Państwo wysokiej klasy szybkowary, garnki ceramiczne oraz patelnie niemieckiej firmy SILIT, która już od 1920 roku specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych wyrobów porcelanowych. Wieloletnie doświadczenie, tradycja oraz zastosowanie nowoczesnych metod wytwarzania szklanych akcesoriów sprawia, że produkty te już od wielu lat cieszą się cały czas rosnącą popularnością wśród konsumentów na świcie. W naszym sklepie we Wrocławiu można znaleźć wszystkie elementy, jakie są niezbędne w każdej kuchni. Miłośnicy gotowania z pewnością już przy pierwszym użyciu dostrzegą niezaprzeczalne walory naczyń marki SILIT.

Co wyróżnia wyroby porcelanowe SILIT?

Wyposażenie kuchni wymaga zebrania starannie wyselekcjonowanych produktów, które ułatwią przyrządzanie ulubionych potraw. Firma SILIT już od wielu dziesięcioleci specjalizuje się w produkcji garnków ze specjalną powłoką siliagranową. Surowiec ten nie zawiera niklu, dzięki czemu nie powoduje żadnych alergii. Dodatkowo każde naczynie wykonano ze specjalnie przygotowanych materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Liczne testy potwierdzają, że powierzchnia jest twardsza nawet od stali nierdzewnej. Wszystkie patelnie i garnki można zatem myć bez obawy, że stracą blask lub uszkodzą się podczas szorowania. Naczynia są neutralne w kontakcie z żywnością, dzięki czemu przygotowane i przechowywane dania nie tracą swojego smaku i aromatu.

Szeroki wybór naczyń

Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie rozszerzyć ofertę, dlatego w naszym sklepie dostępne są różne rodzaje produktów niemieckiego potentata zarówno w zestawach, jak i w wersji pojedynczej. Dysponujemy patelniami i naczyniami różnych rozmiarów, zachowanych w nowoczesnej i bardziej tradycyjnej stylistyce. Warto wspomnieć, że SILIT udziela aż 30-letniej gwarancji na swoje wyroby. Naczynia przystosowane są do wszystkich typów kuchenek: elektrycznych, gazowych, a także indukcyjnych. Produkty szybko się nagrzewają i pomagają utrzymać wysoką temperaturę potraw przez dłuższy czas.