Villeroy and Boch

Villeroy & Boch jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, od markowej porcelany premium bone porcelaine po ceramikę łazienkową i kafelki. Słynie nie tylko z produkcji porcelany, ale również z szerokiej gamy wyrobów z kryształu, szkła, sztućców i akcesoriów.
W swojej ofercie firma ma bogaty wybór prezentów na każdą okazję. Villeroy & Boch wzbudza podziw i szacunek na całym świecie i niezmiennie od 260 lat jest firmą rodzinną. Już ósme pokolenie buduje tę wyjątkową i cenioną markę, która słynie z doskonałej jakości produktów oraz z ich nietuzinkowych wzorów i niepowtarzalnego stylu.

Polecamy Państwa uwadze dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe oraz wyjątkowe serwisy porcelanowe Villeroy & Boch.
Wyróżnikami produktów marki Villeroy & Boch są ich najwyższa jakość oraz nowoczesny design. Od 1748 roku firma kreuje rozwiązania, które czynią nasze życie łatwiejszym i piękniejszym. Porcelana, ceramika i inne jej wyroby to przedmioty o najwyższej funkcjonalności i szlachetnym wyglądzie, zaprojektowane z myślą o szczególnie wymagających Klientach. Bez względu na to, czy potrzebujecie Państwo doskonałych sztućców, gustownej zastawy stołowej, czy oryginalnych dekoracji świątecznych – znajdziecie je w naszej ofercie.