Villeroy and Boch – ceramika i sztućce

Villeroy and Boch jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, od markowej porcelany premium bone porcelaine po ceramikę łazienkową i kafelki. Słynie nie tylko z produkcji porcelany, ale również z szerokiej gamy wyrobów z kryształu, szkła, sztućców i akcesoriów.

Posiada w swojej ofercie bogaty wybór prezentów na każdą okazję. Villeroy and Boch wzbudza podziw i szacunek na całym świecie i niezmiennie od 260 lat jest firmą rodzinną. Już ósme pokolenie buduje tę wyjątkową i cenioną markę słynącą z doskonałej jakości produktów oraz z ich nietuzinkowych wzorów i niepowtarzalnego stylu.

Polecamy Państwa uwadze dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe oraz wyjątkowe serwisy porcelanowe Villeroy and Boch.

Wyróżnikiem produktów marki Villeroy & Boch jest ich najwyższa jakość oraz nowoczesny design. Firma od 1748 roku kreuje rozwiązania, które czynią nasze życie łatwiejszym i piękniejszym. Porcelana, ceramika i inne wyroby tej marki to wyroby o najwyższej funkcjonalności i szlachetnym wyglądzie, zaprojektowane z myślą o szczególnie wymagających Klientach. Bez względu, na czy potrzebują Państwo doskonałych sztućców, gustownej zastawy stołowej czy oryginalnych dekoracji świątecznych – znajdziecie to wszystko w naszej ofercie.