świąteczna zastawa stołowa

3 dekoracje świąteczne, które musisz mieć w swoim domu

Długo wyczekiwany przez wszystkich czas bożonarodzeniowy swoją niepowtarzalność zawdzięcza wystawnym i eleganckim ozdobom, na które zasługuje podniosły charakter świąt. Oto nasze propozycje ponadczasowych dekoracji świątecznych.

  1. Zastawa Bożonarodzeniowa

Okres Bożego Narodzenia to niepowtarzalny czas, w którym to, co zwykłe ustępuje elegancji i wyjątkowości. Tę niecodzienność warto wprowadzić na nasze stoły i sprawić, by również posiłki dawały radość z magii świąt. Dlatego warto zainwestować w elegancką porcelanę użytkową z motywem świąt Bożego Narodzenia. Stworzy ona podniosły klimat i niepowtarzalną atmosferę. Świąteczne motywy na zastawie stołowej to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

  1. Szopka

Bożonarodzeniowa szopka to obok choinki najważniejszy element każdej dekoracji świątecznej. Patrząc na wizerunek Świętej Rodziny, przypomina nam ona o istocie świąt. Szopka powinna zajmować reprezentacyjne miejsce w naszych domach i godnie się prezentować. Z tego względu powinna być wykonana w prawdziwym poczuciu estetyki, a najbardziej eleganckimi materiałami są szkło i porcelana. Aby ozdoba służyła dłużej niż jeden sezon świąteczny, warto wybrać produkt sprawdzonego producenta. Szopkę z porcelany Villeroy & Boch we Wrocławiu znajdziesz w naszym sklepie.

  1. Ozdobne bombki

Żadne święta nie mogą obejść się bez choinki, która jest jednym z najważniejszych symboli Bożego Narodzenia. Choinka zajmuje centralne miejsce, stanowiąc serce każdego domu. Podkreślenie jej charakteru wymaga przyozdobienia szykownymi dekoracjami, wśród których nie może zabraknąć bombek. Oryginalności dodadzą jej bombeczki o różnych wzorach i kształtach wykonane z porcelany. Eleganckie bombki mogą także przyozdobić inne elementy wystroju, np. girlandy, wiszące wieńce lub kominek.