Oferujemy wysokiej jakości kubki porcelanowe. We Wrocławiu prowadzimy sklep z produktami od znanych producentów. Docieramy do tysięcy klientów z całej Polski, dzięki sprzedaży online. Zapewniamy szybką wysyłkę i dokładne zabezpieczenie ceramicznych artykułów, żeby bezpiecznie dotarły do klienta.

Kubki porcelanowe są doskonałym prezentem na każdą okazję. Są bardzo różnorodne – występują w tysiącach kolorów, kształtów i zdobień. W naszym sklepie można zakupić komplety, jak i pojedyncze egzemplarze. Wykonane są z trwałej porcelany, dzięki czemu przetrwają wiele lat eksploatacji. Większość porcelanowych kubków można myć w zmywarce. Dostępne są modele z uchami i bez ucha. Mogą być wykorzystywane do picia gorących i zimnych napojów.

Czym jest porcelana?

Porcelana jest jednym z najszlachetniejszych rodzajów białej ceramiki. Ta mieszanka glinki kaolinowej, skalenia i kwarcu jest niezwykle wytrzymała i elegancka. Właśnie dlatego od VII wieku, kiedy została wynaleziona, cieszy się bardzo dużą popularnością. Zastawy stołowe i ozdoby z porcelany od dawna stanowią doskonały prezent dla nowożeńców, na parapetówkę lub inne okazje. Z porcelanowych kubków na co dzień korzystają miliony ludzi na całym świecie, a anioły Rosenthal, i dekoracje świąteczne ozdabiają wnętrza domów, biur i urzędów.