Markowa porcelana Goebel – wyjątkowy styl

Propozycje firmy Goebel doskonale łączą nowoczesne wzornictwo z najwyższą jakością porcelany i szkła. W jej ofercie znajdują się ekskluzywne upominki oraz artykuły kolekcjonerskie i dekoracyjne. Kolekcje marki Goebel, której historia sięga 1871 roku, są tworzone przez najwyższej klasy projektantów i stale uzupełniane o nowe produkty.

Państwa szczególnej uwadze polecamy kolekcje porcelany i szkła Artis Orbis. Możemy tu podziwiać dzieła takich artystów jak: Gustav Klimt, Alfonse Mucha, Vincent van Gogh, Claude Monet.

Mamy także propozycje dla miłośników stylu PopArt. To nasycone kolorami kubki , patery, wazony , breloczki do kluczy… których autorami są Romero Britto i James Rizzi.

KOT W ROLI GŁÓWNEJ to kolekcja Rosiny Wachtmeister.

Wyjątkową propozycję wśród porcelany Goebel zajmują dekoracje świąteczne. Porcelanowe figurki zajączków i baranków w wiosennych kolorach są znakomitym prezentem na Wielkanoc i nie tylko.

A na Boże Narodzenie mamy dla Państwa zawsze ogromny wybór dekoracji i pomysłów na upominki dla najbliższych.

Zapraszamy do zapoznania się z głównymi liniami Artis Orbis, Rosina Wachtmeister , Romero Britto , James Rizzi, Classic i Kolekcje Świąteczne.